Apartmány

Útulné apartmány v modernom štýle s vlastnou kuchynkou pre páry aj rodiny s deťmi v ktorých sa budete cítiť ako doma aj pri dlhších pobytoch s celou rodinou.

Štandardná izba

Štandardné izby hotelového typu na prvom poschodí penziónu s vlastným sociálnym zariadením a TV. Chladnička a rýchlovarná kanvica sú súčasťou každej izby.

Turistická izba

Ponúkame Vám turistické izby za bezkonkurečnú cenu na Štrbskom Plese. Tri izby majú spoločné sociáne zariadenie, kúpeľňu, chladničku a vlastný súkromný vchod oddelený od ostatných izieb. Sú vhodné pre menšie skupinky priateľov alebo nenáročných hostí.

NÁŠ PENZIÓN

Predstavujeme Vám útulný penzión Furkotka, ktorý sa nachádza priamo v centre Štrbského Plesa asi 5 minút pešo od nádherného jazera a 10 minút od lyžiarského areálu. Penzión Furkotka je otvorený s celoročnou prevádzkou a je určený pre jednotlivcov, rodiny s deťmi, a taktiež pre rôzne skupiny. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte penziónu vrátane všetkých izieb. Ponúkame Vám tri druhy ubytovania, od lacných turistických izieb až po luxusné apartmány. Kapacita penziónu je 40 miest v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách.

004-wifi-logo

Bezplatný internet

003-transport

Bezplatné parkovanie

002-question

Služby

001-credit-cards-payment

Cenník

Izba

Apartman

Izba

Mezonet